Nagroda AIB Innovation Teaching Award 2023 dla naszych naukowczyń

Nasze naukowczynie: dr hab. Katarzyna Mroczek-Dąbrowska, prof. UEP i dr Aleksandra Kania z Katedry Konkurencyjności Międzynarodowej, wraz z partnerami z University of Ljubljana, KU Leuven oraz University of Leeds otrzymały nagrodę AIB Innovation Teaching Award 2023. Została ona wręczona podczas międzynarodowej konferencji Academy of International Business, która odbyła się w dniach 05-09.07.2023 r. w Warszawie. W rywalizacji o to wyróżnienie nasze wykładowczynie pokonały ponad 30 międzynarodowych zespołów.

Jury wysoko oceniło przygotowany przez nagrodzony zespół zestaw materiałów edukacyjnych w formie wideo i notatek dydaktycznych. Nagrane materiały to realne studia przypadków dotyczące 12 międzynarodowych firm z 12 krajów europejskich. Każdy filmik przedstawia prawdziwe sytuacje biznesowe i problemy, których doświadczają firmy podczas procesu internacjonalizacji. Kolekcja zawiera również materiały multimedialne, w których omówiono zagadnienia teoretyczne z obszaru biznesu międzynarodowego służące poszerzeniu wiedzy na ten temat. Pakiet materiałów edukacyjnych powstał przy ścisłej współpracy nauczycieli akademickich i przedstawicieli biznesu, odpowiadając tym samym na realne potrzeby rynku pracy.

Nagroda jest wyrazem uznania dla nauczycieli z międzynarodowej społeczności AIB, którzy wyróżniają się innowacyjnym podejściem do nauczania i zaangażowaniem w rozwój doskonałości dydaktycznej.

Serdecznie gratulujemy!

Jesteśmy ODPOWIEDZIALNI za jakość edukacji i badań naukowych oraz naszego otoczenia