Studenci - aktualności Uniwersytet

Nasz student najlepszy na 400 metrów podczas Akademickich Mistrzostw Polski

23 maja, 2022

Jan Wawrzkowicz – student kierunku rachunkowość i finanse na II stopniu studiów stacjonarnych zdobył złoty medal w biegu na  400 metrów podczas Akademickich Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce. Doskonała forma i dobre przygotowanie techniczne zapewniły mu nowy życiowy rekord – pokonał dystans w czasie 46 sekund i 84 setne.

– Taki rezultat to wynik ciężkiej i systematycznej pracy, dobrego planu treningowego, pełnego skupienia na każdym treningu i zawodach. Ale też radości, jaką daje sport – powiedział nasz medalista tuż po zakończeniu bieg.

Jesteśmy OTWARCI na drugiego człowieka i zmieniający się świat.