Naukowczynie UEP na Uniwersytecie Ekonomicznym w Bratysławie

W bieżącym roku akademickim Wydział Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Bratysławie – uczelni partnerskiej UEP – obchodził jubileusz 70-ciolecia. Z tej okazji w dniu 19 października odbyła się międzynarodowa konferencja naukowa Economics, Management and Entrepreneurship in the Digital Age z udziałem zaproszonych przedstawicieli współpracujących ośrodków akademickich. Podczas sesji plenarnej keynote speech zatytułowany Digitalisation and the changing architecture of the global economy wygłosiła Dyrektor Instytutu Gospodarki Międzynarodowej dr hab. Ewa Mińska-Struzik, prof. UEP. Dr hab. Katarzyna Mroczek-Dąbrowska, prof. UEP z Katedry Konkurencyjności Międzynarodowej, pełniła rolę członkini Rady Naukowej konferencji.

Jesteśmy ODPOWIEDZIALNI za jakość edukacji i badań naukowych oraz naszego otoczenia.

Galeria zdjęć