Ogłoszenie konkursu dla doktorantów (jedno stanowisko) / Announcement of a competition for PhD students (one position)

Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu ogłasza otwarty konkurs na stypendium naukowe NCN dla studenta w celu realizacji zadań z projektu badawczego pt. Współpraca ze sztuczną inteligencją: awersja i podziw w kontekście organizacyjnym, finansowanego ze środków NCN na podstawie umowy UMO- 2022/47/B/HS4/01153 z dnia 1.09.2023 roku w ramach konkursu NCN OPUS 24.

Szczegóły ogłoszenia: w pliku do pobrania poniżej.

Aktualizacja treści ogłoszenia z dnia 15.03.2024: z uwagi na brak chętnych konkurs został nierozstrzygnięty. Szczegóły w pliku „protokół z konkursu nierozstrzygnięty-sig” do pobrania.

The Rector of the Poznań University of Economics and Business announces an open competition for an NCN research scholarship for a student to carry out tasks from the research project titled “Cooperation with Artificial Intelligence: Aversion and Admiration in the Organizational Context”, financed by the National Science Center under the contract UMO-2022/47/B/HS4/01153 of September 1, 2023 as part of the NCN OPUS 24 competition.

Details of the announcement: in the downloadable file below.

Update of the content of the announcement of March 15, 2024: due to the lack of applicants, the competition was not resolved. Details in the „protokół z konkursu nierozstrzygnięty-sig” file for download.