Instytut Marketingu - aktualności

Porozumienie o współpracy z Siecią Badawczą Łukasiewicz

28 marca, 2023

W wyniku kilkumiesięcznych starań przedstawicieli Instytutu Marketingu, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu podpisał porozumienie o współpracy z Siecią Badawczą Łukasiewicz – Poznańskim Instytutem Technologicznym. Porozumienie dotyczy m.in. prowadzenia wspólnych badań, aplikacji o granty, przygotowywania publikacji naukowych, prowadzenia doktoratów wdrożeniowych, organizacji staży dla studentów, a także wsparcia w rozwoju naukowym pracowników UEP.
Jednostką organizacyjną w naszej uczelni, której w szczególności dotyczy powyższe porozumienie jest Instytut Marketingu, a koordynatorem prac jest dr hab. Zygmunt Waśkowski prof. UEP.