Prof. Zygmunt Waśkowski powołany do prestiżowego komitetu PAN

Miło nam poinformować, że dr hab. Zygmunt Waśkowski, prof. UEP, kierownik Katedry Strategii Marketingowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, został powołany na członka Komitetu Nauk Organizacji i Zarządzania przy Wydziale I Nauk Humanistycznych i Społecznych Polskiej Akademii Nauk. Profesor Waśkowski będzie pełnił tę funkcję w kadencji 2024-2027.

Wybór Profesora Waśkowskiego na to zaszczytne stanowisko stanowi potwierdzenie jego wybitnych osiągnięć naukowych oraz znaczącego wkładu w rozwój nauk o zarządzaniu w Polsce. Jest to o tyle większe osiągnięcie, że o miejsce w Komitecie ubiegało się 12 chętnych, co pokazuje wysoki poziom konkurencji.

Serdecznie gratulujemy Profesorowi Waśkowskiemu tej prestiżowej nominacji i życzymy owocnej pracy na rzecz nauki, która z pewnością przyczyni się do dalszego rozwoju zarówno polskiej nauki, jak i samego Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Galeria zdjęć