Projekt pt.: „Innowacyjne kształcenie w zakresie logistyki żywności w łańcuchu chłodniczym (InFoCoL)” przygotowany przez pracowników Katedry Logistyki, przy współudziale naukowców z Uniwersytetu Maltepe (Turcja), otrzymał finansowanie w ramach programu Erasmus+ KA220-VET.
Projekt pracowników Katedry Logistyki otrzymał finansowanie w ramach programu Erasmus+ KA220-VET
Projekt pracowników Katedry Logistyki, przy współudziale z naukowców z Uniwersytetu Maltepe (Turcja): „Innowacyjne kształcenie w zakresie logistyki żywności w łańcuchu chłodniczym (InFoCoL)” otrzymał finansowanie w ramach programu Erasmus+ KA220-VET.
Członkami zespołu z UEP są: prof. dr hab. Maciej Szymczak, dr Zbigniew Bentyn, dr Sylwia Konecka i dr Monika Bal.
Kluczowe rezultaty projektu obejmują:
- moduły dotyczące: transportu, magazynowania, zrównoważonego rozwoju i transformacji cyfrowej;
- materiały e-learningowe; szkolenia pilotażowe; oraz dwa przewodniki („Magazynowanie i transport w łańcuchu chłodniczym” oraz „Zarządzanie energią i strategie redukcji śladu węglowego”).
Więcej informacji: https://ue.poznan.pl/aktualnosci/finasowanie-ze-srodkow-erasmus-dla-projektu-innowacyjne-ksztalcenie-w-zakresie-logistyki-zywnosci-w-lancuchu-chlodniczym-infocol/
GRATULUJEMY!