Katedra Informatyki Ekonomicznej Studenci - aktualności

Szkolenie certyfikacyjne z systemu SAP S/4 HANA dla studentów

Katedra Informatyki Ekonomicznej organizuje szkolenie certyfikacyjne TS410: SAP S/4HANA – Integrating Business Processes, które daje studentom możliwość uzyskania uznanego na całym świecie certyfikatu znajomości systemu SAP.
5 kwietnia, 2024

Szkolenie trwa 10 dni i jest zakończone egzaminem certyfikacyjnym organizowanymi przez firmę SAP (egzamin online). Zdanie egzaminu zostaje potwierdzone wydaniem certyfikatem wystawianym przez SAP.

W szkoleniu mogą wziąć udział studenci dowolnej uczelni, którzy w trakcie trwania kursu posiadają status studenta. Najbliższe szkolenie planowane jest w terminie 16-27 września 2024 r. stacjonarnie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Liczba miejsc ograniczona!

Więcej informacji oraz link do zapisów dostępne są pod adresem: kie.ue.poznan.pl/pl/sap