Zespół ds. Otwartego Dostępu

Szkolenie pn. “Kolekcja UEP w Repozytorium Otwartych Danych Badawczych RepOd”

Zapraszamy do udziału w szkoleniu wewnętrznym pn. Kolekcja UEP w Repozytorium Otwartych Danych Badawczych RepOD organizowanym przez Platformę Otwartej Nauki (ICM UW).

Poniżej podajemy niezbędne informacje:

1. Szkolenie jest przeznaczone dla wszystkich pracowników i doktorantów UEP;
  2. Szkolenie poprowadzi Pan Wojciech Fenrich (ICM UW)
  3. Termin szkolenia 20.03.2024 w godzinach 12:00 – 13:15;
  4. Szkolenie odbywać się będzie w formule online;
  5. Zapisy na szkolenie możliwe są pod adresem: https://icm.clickmeeting.com/repod-uep-20240320/register;
  6. Zapisu na szkolenie należy dokonać najpóźniej w dniu 19.03.2024;
  7. Osobami do kontaktu w sprawie szkolenia są: dr hab. Dawid Szutowski, prof. UEP, Pełnomocnik Rektora ds. Otwartego Dostępu (dawid.szutowski@ue.poznan.pl) oraz p. Beata Wawrzyniak z Działu Spraw Pracowniczych – Zespół Rozwoju Kompetencji Zawodowych (dsp.rozwoj@ue.poznan.pl).

O prowadzącym:

Wojciech Fenrich (ICM UW) – Magister socjologii (UW, 2006) oraz filozofii (UW, 2009). Ukończył studia doktoranckie w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego (2011). Product owner i analityk w projekcie „Dziedzinowe Repozytoria Otwartych Danych Badawczych” (2018-2021). Sprawuje merytoryczną opiekę nad repozytorium danych badawczych RepOD i bierze udział w rozwoju jego oprogramowania. Prowadzi szkolenia z zakresu zarządzania danymi badawczymi i otwartej nauki. Badacz społeczny. Tłumacz książek popularnonaukowych oraz pozycji z dziedziny informatyki.