Instytut Marketingu - aktualności

Szósta edycja konkursu Pomysł na biznes

12 lutego, 2023

Dyrektor Instytutu Zarządzania oraz Dyrektor Instytutu Marketingu Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu ogłaszają szóstą edycję konkursu na opracowanie studenckiego projektu „Pomysł na biznes” pod patronatem Rady Biznesu UEP.
Studencki projekt „Pomysł na biznes” to opracowana w postaci modelu biznesowego koncepcja nowego przedsięwzięcia o charakterze komercyjnym, przygotowana przez studentów UEP, która opisuje ich pasje i zainteresowania zawodowe.

Cele konkursu:
1. Pobudzanie inicjatyw biznesowych studentów
2. Promocja przedsiębiorczości i innowacji na wczesnych etapach rozwoju kariery zawodowej studentów
3. Kształtowanie wśród studentów umiejętności łączenia wiedzy teoretycznej z praktycznym jej wykorzystaniem

Prace konkursowe należy składać do 7 maja 2023 roku w wersji elektronicznej (adres w regulaminie).

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 30 czerwca 2023 roku.
W konkursie zostaną wyróżnione trzy najlepsze projekty.
Organizator przewiduje następujące nagrody:
• nagroda finansowa – decyzja o jej przyznaniu należy do członków Rady Biznesu UEP i jest uzależniona od atrakcyjności wyróżnionych projektów,
• nagrody rzeczowe,
• możliwość stażu w jednej z instytucji reprezentowanych przez Członków Rady Biznesu UEP,
• merytoryczną opiekę i pomoc w realizacji projektu ze strony Rady Biznesu UEP,
• dyplom.
Więcej informacji w Regulaminie konkursu.