Udział pracowników UEP w 63 Kongresie AIELF

Dr hab. Małgorzata Magdalena Hybka, prof. UEP, dr Małgorzata Macuda i prof. dr hab. Krzysztof Malaga uczestniczyli w 63 Kongresie AIELF nt. „Faits et théories face à instabilité en économie et en gestion”, który w dniach 27-29.05.2024 odbywał się na New Bulgarian University w Sofii. aielf.nbu.bg

W 2 sesji plenarnej prof. Krzysztof Malaga wygłosił referat nt. „Evaluation de la liberté économique dans les pays d’Afrique durant les aannées 1996-2023”, a jako dyrektor naukowy AIELF przewodniczył 7 sesji plenarnej kończącej Kongres.

W 4 sesji plenarnej dr Małgorzata Macuda wygłosiła referat nt. „Assurance volontaire sur le reporting en matière de développement durable vant la mise en oeuvre de CSRD– cadre européen” oraz przewodniczyła obradom Commission 1.

W czasie obrad Commission 2 prof. Małgorzata Magdalena Hybka wygłosiła referat nt. „Recettes de la taaxe sur la valeur ajoutée face aux chocs économiques et changements structurels (analyse comparative de la France, d’Allemagne et de la Pologne)” oraz przewodniczyła obradom Commission 4.

Na Walnym Zebraniu członkowie AIELF jednogłośnie przyjęli, że w latach 2024-2026 prof. Krzysztof Malaga nadal będzie pełnił funkcję dyrektora naukowego AIELF oraz redaktora naczelnego czasopisma RIELF, a dr Małgorzata Macuda będzie zastępczynią redaktora naczelnego RIELF.