Instytut Informatyki i Ekonomii Ilościowej - aktualności

Udział prof. Krzysztofa Malagi w obronie pracy doktorskiej na USJ w Bejrucie

W dniu 25.06.2024 na Wydziale Nauk Ekonomicznych na Uniwersytecie Świętego Józefa w Bejrucie odbyła się publiczna obrona pracy doktorskiej mgr. Johnn’yego Accary nt. Impact de l’intervention du FMI sur la croissance économique suite aux crises financières : una analyse empirique à travers les composants du PIB”. Promotorem rozprawy jest prof. Rosette Sayegh. Recenzentami pracy byli prof. Krzysztof Malaga, prof. Nicole Ballouz i prof. Marie-Claude Kamar, a przewodniczącą Komisji Doktorskiej prof. Amal Dabbous.