UEP na Europejskim Kongresie Finansowym

10 czerwca, 2022

W ramach tegorocznej edycji Europejskiego Kongresu Finansowego (EKF) organizowanego 6-8 czerwca 2022 r. w Sopocie, którego partnerem akademickim był Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, odbyła się debata w ramach projektu Regionalnej Inicjatywy Doskonałości (RID) pt. „Dysproporcje w kompetencjach społeczeństwa w dobie digitalizacji finansów”. Organizatorem i gospodarzem tej debaty był UEP, a prowadzącą była dr hab. Kamilla Marchewka-Bartkowiak, prof. UEP – dyrektorka Instytutu Finansów UEP. W trakcie debaty zaprezentowano film omawiający wyniki specjalnego projektu RID pt. „Nowe Pokolenie w Nowej Gospodarce”, realizowanego pod kierownictwem prof. dr hab. Grażyny Krzyminiewskiej – kierowniczki Katedry Socjologii I Etyki Gospodarczej UEP.

Nasi naukowcy uczestniczyli także w wielu innych debatach i wydarzeniach w ramach EKF.  Relacje z powyższych debat zostaną zamieszone wkrótce na stronie projektu RID.

EKF to niezależny think tank koncentrujący się na tematyce gospodarczo-finansowej. Więcej informacji, także o tegorocznej edycji Kongresu znajduje się na stronie EKF.

Wyznaczamy trendy w badaniach naukowych.