UEP na Targach Edukacyjnych

18 marca, 2023

Tłumy uczniów z liceów i techników odwiedziły stoisko naszej Uczelni podczas Targów  Edukacyjnych, które odbyły się w dniach 10-12 marca 2023 r. na terenie MTP. Rozdaliśmy aż 800 katalogów promocyjnych. Uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele pytali o ofertę edukacyjną, przedmioty kwalifikacyjne, perspektywy zatrudnienia po studiach i rozwoju kariery, programy wymian zagranicznych oraz dodatkowe możliwości rozwoju w ramach kół naukowych i dodatkowych inicjatyw edukacyjnych jak Szkoła Liderek i Liderów, czy też tutoring akademicki.

Na pytania odwiedzających odpowiadali pracownicy Działu Marketingu oraz studenci i studentki UEP. Targi edukacyjne to niejedyne duże wydarzenie kierowane do tegorocznych maturzystów. Już 26 marca 2023 r. odbędą się Drzwi Otwarte UEP z bogatym programem prezentującym ofertę edukacyjną, samą Uczelnię oraz jej studentów i pracowników.

Jesteśmy ODPOWIEDZIALNI za jakość edukacji i badań naukowych oraz naszego otoczenia.