Instytut Marketingu - aktualności

Warsztaty naukowo-szkoleniowe Katedry Marketingu Produktu

W dniach 17-18 czerwca 2023 r. studenci specjalności Menadżer Produktu (kierunku Jakość i rozwój produktu) oraz Zarządzania Jakością Produktu (kierunku Zarządzanie i inżyniera produkcji) uczestniczyli w wyjazdowych warsztatach naukowo-szkoleniowych, w ramach cyklicznych nieszablonowych spotkań pracowników Katedry Marketingu Produktu ze studentami.
1 sierpnia, 2023

17 czerwca 2023 roku odbyły się warsztaty „Design Thinking w praktyce”, które poprowadziła dr Katarzyna Śmiałowicz (KMP UEP); 18 czerwca – odbyły się warsztaty „Audytor wewnętrzny zintegrowanego systemu zarządzania”, które poprowadził mgr Olgierd Głodkowski (MGD Doradztwo Gospodarcze). Koordynatorem warsztatów był dr hab. inż. Bogdan Pachołek. Studenci podczas warsztatów zarówno wzmocnili swoje kompetencje miękkie w zakresie wypracowania praktycznych rozwiązań z wykorzystaniem myślenia projektowego Design Thinking, jak również swoje kompetencje twarde związane z procesem audytu zintegrowanego systemu zarządzania.
Warsztaty odbyły się w Centrum Wypoczynkowo Konferencyjnym „Trzy Jeziora” w Wieleniu Zaobrzańskim.