Wizyta prorektor partnerskiego Uniwersytetu Ekonomicznego w Warnie

Na zdjęciu znajdują się dwie osoby stojące obok siebie. Po lewej stronie stoi kobieta w jasnej koszulce z napisem "DIVINE", a po prawej mężczyzna w ciemnym garniturze. W tle widoczny jest obraz przedstawiający budynek Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz stojak z banerem promującym wartości uniwersytetu, zawierającym napisy takie jak "OTWARCI" i "ODPOWIEDZIALNI". Całość przedstawia formalne spotkanie w instytucji edukacyjnej.

W dniach 6.09 – 10.09 na UEP gościliśmy Prorektor ds. Badań, Innowacji i Rozwoju Pracowników Naukowych z partnerskiego Uniwersytetu Ekonomicznego w Warnie, Bułgaria – prof. Bistrę Vassilevą.

Pani Profesor uczestniczyła w spotkaniach z Prorektorem ds. Nauki UEP, dr. hab. Marcinem Anholcerem, prof. UEP,  Zastępcą Dyrektora Szkoły Doktorskiej UEP, dr. hab. Tomaszem Jewartowskim, prof. UEP oraz dr Agatą Macków – Wojciechowską, Kierowniczką Działu Współpracy z Zagranicą.

Rozmowy dotyczyły współpracy naukowej, w tym uczestnictwa w międzynarodowych projektach badawczych oraz konferencjach, a także rozwoju Szkoły Doktorskiej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Warnie.