Wybory członków komitetów naukowych Polskiej Akademii Nauk na kadencję 2024-2027

27 listopada 2023 roku ogłoszono wyniki wyborów do komitetów naukowych Polskiej Akademii Nauk https://pan.pl/blog/informacja-o-wynikach-wyborow-do-komitetow-naukowych-polskiej-akademii-nauk/.

Nasza Uczelnia ma liczną, ponad dwudziestoosobową reprezentację w sześciu spośród 24 komitetów naukowych działających na Wydziale I Nauk Humanistycznych i Społecznych PAN. Przedstawicieli Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu nie zabrakło wśród ekspertów z zakresu ekonomii, finansów, organizacji i zarządzania, statystyki i ekonometrii, pracy i polityki społecznej oraz nauk demograficznych. W Komitecie Nauk Ekonomicznych pracownicy naszego Uniwersytetu stanowią 30% członków Komitetu.

Z grona pracowników UEP w skład komitetów naukowych PAN na kadencję 2024-2027 wybrani zostali:

Komitet Nauk Ekonomicznych PAN

Komitet Nauk Demograficznych PAN

1. prof. Grażyna Dehnel
  2. prof. Elżbieta Gołata

Serdecznie gratulujemy i życzymy satysfakcji z pracy w ramach społecznego ruchu nauki.

Jesteśmy ODPOWIEDZIALNI za jakość edukacji i badań naukowych oraz naszego otoczenia.