Prof. dr hab. Szymon Cyfert
Katedra Teorii Organizacji i Zarządzania
Profesor
Budynek C, pokój nr 110
Kierownik Katedry Teorii Organizacji i Zarządzania, Komisja do Przeprowadzenia Oceny Członków Komisji Oceniających - Członek, Senacka Komisja ds. Badań Naukowych i Współpracy z Zagranicą - Członek, Komisja Rektorska ds. Nagród Rektora dla NA - Członek, IX Komisja Oceniająca - Członek, Komisja Oceniająca ds. Odr. Oc. Okr. NAA - Członek, Centralna Komisja do Sraw Stopni i Tytułów - Członek, Senacka Komisja ds. Organizacji i Rozwoju Uczelni - Członek, Komitet Redakcyjny Wydawnictwa Uniwersytetu Ekonomicznego - Członek, Zespół Egzaminacyjny (część kierunkowa testu kwalifikacyjnego: Zarządzanie) - Członek, Rada Naukowa Kwartalnika "Forum Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu" - Członek, Kwartalnik Komitetu Nauk Organizacji i Zarządzania PAN "Organizacja i Kierowanie" - Inny, Rada Awansów Naukowych - Członek, Komitet Redakcyjny Czasopisma Studia Oeconomica Posnaniensia - Członek, Zespół ds. Aktualizacji Strategii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na lata 2025-2028 - Członek, Kolegium Elektorów UEP - Członek.

Dodatkowe informacje

Rada Doskonałości Naukowej - Zastępca Przewodniczącego Zespołu V Nauk Społecznych, Członek Prezydium, Polska Akademia Nauk - Członek komitetu naukowego, Komitet Nauk Organizacji i Zarządzania Polskiej Akademii Nauk - Członek
Zarządzanie strategiczne, zarządzanie procesami, współczesne koncepcje zarządzania, teoria organizacji i zarządzania

Konsultacje