Prof. dr hab. Szymon Cyfert
Katedra Teorii Organizacji i Zarządzania
Profesor
Budynek C, pokój nr 110
Kierownik Katedry Teorii Organizacji i Zarządzania, Komitet Redakcyjny Czasopisma Studia Oeconomica Posnaniensia, Komitet Redakcyjny Wydawnictwa Uniwersytetu Ekonomicznego, Rada Awansów Naukowych, Zespół Egzaminacyjny (część kierunkowa testu kwalifikacyjnego: Zarządzanie), Rada Naukowa Kwartalnika "Forum Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu", Kwartalnik Komitetu Nauk Organizacji i Zarządzania PAN "Organizacja i Kierowanie", Kolegium Elektorów UEP.

Dodatkowe informacje

Rada Doskonałości Naukowej - Zastępca Przewodniczącego Zespołu V Nauk Społecznych, Członek Prezydium, Polska Akademia Nauk - Członek Komitetu Nauk Organizacji i Zarządzania, Komitet Nauk Organizacji i Zarządzania Polskiej Akademii Nauk - Członek
Zarządzanie strategiczne, zarządzanie procesami, współczesne koncepcje zarządzania, teoria organizacji i zarządzania

Konsultacje