XIV Konferencja Badania naukowe na UEP: „STER na IREG”

Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą prof. dr hab. Elżbieta Gołata i dr hab. Ewa Mińska-Struzik, prof. UEP wraz z zespołem projektu IREG serdecznie zapraszają do udziału w XIV Konferencji „Badania naukowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu” pt. STER na IREG.

Konferencja odbędzie się 13 maja w godz. 9:30-14:30 w sali 111A.

W tym roku Konferencja poświęcona będzie prezentacji możliwości wsparcia prowadzenia badań, upowszechniania ich wyników oraz publikowania z wykorzystaniem narzędzi przewidzianych w projektach: „Uniwersytet Ekonomiczny dla Gospodarki 5.0: Inicjatywa regionalna – efekty globalne (IREG)” oraz STER NAWA – umiędzynarodowienie szkół doktorskich.

Zapraszamy wszystkich nauczycieli, doktorantów, jak również pracowników wspierających badania, w tym w szczególności pracowników sekretariatów instytutów. W trosce o doktorantów, druga część spotkania, dedykowana ofercie projektowej skierowanej do tej grupy beneficjentów odbywać się będzie w języku angielskim. Do uczestnictwa w niej zapraszamy jednak również promotorów oraz promotorów pomocniczych.

Rejestracja w formularzu poniżej, jest dostępna do dnia 7 maja 2024.

Program konferencji w pdf

Formularz zapisowy

Uzupełnij swoje dane

Czy jesteś doktorantem?

Dofinansowano ze środków Ministra Nauki przyznanych w ramach Programu „Regionalna inicjatywa doskonałości” na realizację projektu „Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu dla Gospodarki 5.0: Inicjatywa regionalna – efekty globalne (IREG)”.