Strategia Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na lata 2025-2028

Szanowni Państwo, Członkowie społeczności akademickiej UEP,

mamy przyjemność zaprosić Państwa do aktywnego udziału w procesie aktualizacji strategii naszego Uniwersytetu na lata 2025-2028.

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu to miejsce, gdzie spotykają się różnorodne pomysły, talenty i doświadczenia. Pragniemy więc, aby nasza przyszłość była kształtowana przez wszystkich członków naszej społeczności akademickiej.

Zdajemy sobie sprawę, że okres wakacyjny to czas odpoczynku i regeneracji sił przed nowym rokiem akademickim. Właśnie dlatego, otwieramy specjalny kanał komunikacyjny, który umożliwi Państwu dzielenie się swoimi pomysłami i sugestiami. Zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem dedykowanej skrzynki mailowej: strategia2528@ue.poznan.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza. Czekamy na Państwa wiadomości z propozycjami, pomysłami czy refleksjami, które będą stanowić wkład do dalszej pracy nad naszą wspólną strategią.

Po rozpoczęciu nowego roku akademickiego, zaprosimy Państwa na spotkanie strategiczne, które pozwoli nam wspólnie omówić strategiczne kierunki rozwoju na najbliższe lata.

Współtworzenie strategii naszej Uczelni to wyjątkowa okazja, aby mieć realny wpływ na przyszłość naszego UEP. Państwa zaangażowanie jest kluczowe dla sukcesu tego przedsięwzięcia.

Zapraszamy do kontaktu i śledzenia aktualności dotyczących prac nad strategią.

Z wyrazami szacunku,

Barbara Jankowska
Rektor elekt Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu

Dawid Szutowski
Prorektor elekt ds. finansów UEP
Przewodniczący Zespołu ds. Aktualizacji Strategii UEP na lata 2025-2028

Proszę wpisać swoje dane

Miejsce na wiadomość

Miejsce na plik (opcjonalne)

Więcej informacji

Szczegóły dotyczące aktualizacji Strategii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na lata 2025-2028 dostępne są po zalogowaniu.