Budowanie Kariery w Data Science: Porady od Zespołu Allegro

8 maja, 2024

W dniu 8 maja (środa) o godz. 17:30 w sali 1.1 D odbędzie się wykład otwarty pt. „Budowanie Kariery w Data Science: Porady od Zespołu Allegro”, podczas którego przedstawiciele Allegro – dr Piotr Kałużny oraz Anna Cielas – przedstawią jak w największej platformie zakupowej w Polsce postrzega się pracę w Data Science, z jakimi spotykają się wyzwaniami. Postarają się też odpowiedzieć czy w Data Science przydają się umiejętności miękkie, zdolność prezentacji.

Prelegenci skupią się na umiejętnościach niezbędnych dla osób myślących o pracy jako Data Scientist. Opowiedzą o znaczeniu m.in. kompetencji miękkich. Na spotkaniu można będzie dowiedzieć się również o wyzwaniach, przed którymi stoją pracownicy zajmującymi się danymi m.in. aspektami wdrażania modeli na produkcję. Prelegenci, na podstawie własnych doświadczeń, podpowiedzą również jak zbudować dobre CV oraz jak wygląda „seniority” w organizacji.

Wydarzenie jest organizowane przez SKN Data Science. Zachęcamy do zapisów na wydarzenie na stronie: facebook.com/events/945422320467634

Prelegenci

dr Piotr Kałużny
Senior Data Scientist w Allegro

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, przez lata prowadził zajęcia dydaktyczne i badania naukowe będąc pracownikiem Katedry Informatyki Ekonomicznej UEP. W grudniu 2021 roku obronił z wyróżnieniem pracę doktorską pt. „Behaviour-based user authentication for financial services”.

Anna Cielas
Data Scientist w Allegro

Wcześniej miała okazję pracować m.in dla Mety jako kontraktorka. Doświadczona w wielu projektach z zakresu Data Engineeringu i ML w firmach takich jak Accenture, Netguru, Kyndryl. Posiadaczka certyfikatów chmurowych zarówno w GCP jak i Azure.

Zobacz wszystkie wydarzenia