Szkolenie dla wykładowców „Jak prowadzić zajęcia ze studentami z niepełnosprawnością wzroku”: Prelegent: Jerzy Łączny – Wielkopolskie Stowarzyszenie Niewidomych, dziennikarz Radia Poznań, absolwent UEP.

Szkolenie 26 stycznia 2023 r. w godz. 8.45-10.15 w sali 4.1 CEUE oraz online poprowadzi Jerzy Łączny – Przedstawiciel Wielkopolskiego Stowarzyszenia Niewidomych, dziennikarz Radia Poznań, absolwent UEP.

Szkolenie umożliwi zapoznanie się z problematyką prowadzenia zajęć ze studentami niedowidzącymi i niewidomymi. Prowadzący omówi sposoby prowadzenia zajęć na przykładzie własnych doświadczeń edukacyjnych, jako osoba niewidoma. W ramach szkolenia przewidziano również konsultacje indywidualne, o sposobie i terminie zapisu na nie poinformujemy bezpośrednio na spotkaniu.