Webinarium (w języku angielskim i języku polskim): dr n.med. Anna Czarnocińska – Wykład na temat niepełnosprawności wzroku i profilaktyki chorób oczu.

Webinarium przedstawi podstawowe pojęcia z zakresu niepełnosprawności wzroku oraz dostarczy wiedzy i umiejętności z zakresu profilaktyki związanej ze wzrokiem. W dzisiejszym świecie większość czasu spędzamy przy monitorze komputera, ekranie smartfonu. Czy ma to wpływ na nasz wzrok? Przedstawiamy zasady, które pomagają w dbać o wzrok.

Wykład w języku angielskim i języku polskim, 25 stycznia 2023 r. o godz. 15:30-17:00 (j. angielski) i 17:15-18:45 (j. polski) poprowadzi dr n.med. Anna Chmielarz-Czarnocińska – absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, a wcześniej Edinburgh Napier University (z wyróżnieniem), lekarka, anglistka i specjalistka w zakresie zarządzania.

Na webinarium prowadząca przedstawi podstawowe pojęcia z zakresu niepełnosprawności wzroku oraz dostarczy wiedzy i umiejętności z zakresu profilaktyki związanej ze wzrokiem.

W dzisiejszym świecie większość czasu spędzamy przy monitorze komputera, ekranie smartfonu. Czy ma to wpływ na nasz wzrok? Przedstawiamy zasady, które pomagają dbać o wzrok.

Zapisy na webinarium, do 24 stycznia 2023 r., możliwe są pod adresem: https://app.ue.poznan.pl/TrainingsSchedule