Drzwi Otwarte 2024

24 marca, 2024

Pasjonuje Cię świat biznesu, ekonomia, nowe technologie dla firm i gospodarki? Studia na UEP są dla Ciebie! Zapewniamy wysoką jakość kształcenia oraz wiedzę i umiejętności potrzebne ludziom sukcesu!

Zanim uruchomimy formularze rejestracyjne na studia, chcemy przedstawić Ci naszą ofertę edukacyjną na specjalnie przygotowanym wydarzeniu.

Nie przegap naszych Drzwi Otwartych, które odbędą się w niedzielę 24 marca 2024 r., w godz. 10.00 – 14.00 w budynku A (al. Niepodległości 10).

Podczas wydarzenia dowiesz się:

• jakie kierunki i specjalności znajdziesz w ofercie Uczelni? Będziesz mógł porozmawiać z przedstawicielami każdego zakresu studiów!
  • jak wygląda proces rekrutacji? Porozmawiasz z pracownikami Biura Rekrutacji, którzy objaśnią Ci zasady rekrutacji.
  • gdzie i jak pojechać na Erasmusa i inne zagraniczne programy wymian?
  • czy masz szansę na stypendium i akademik? Dowiesz się, jakie warunki trzeba spełnić przy przyznawaniu stypendiów i miejsc w akademikach.
  • czy studenci tylko się uczą? Poznasz studentów, którzy powiedzą jak rozwijają swoje zainteresowania. Poczujesz atmosferę studiowania z organizacjami studenckimi UEP.
  • jakich języków obcych Cię nauczymy oraz jak nowoczesna jest nasza biblioteka.

Poznaj Uczelnię, studentów i wykładowców!

Odbierz atrakcyjne gadżety!

Wróć do domu z poczuciem, że znalazłeś swoją wymarzoną Uczelnię!

Zobacz, jak było w 2023 roku

Zobacz wszystkie wydarzenia