Ekonomiczna Piątka 2023

2 kwietnia, 2023

2 kwietnia 2023 r. zapraszamy na XII edycję biegu o Puchar JM Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu „Ekonomiczna Piątka” oraz IX edycję marszu o Puchar JM Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu „Ekonomiczny Marsz na Piątkę”.
XII edycja biegu o Puchar JM Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu „Ekonomiczna Piątka”
Miejsce zawodów: Poznań, teren wokół Jeziora Maltańskiego
Termin: 2 kwietnia 2023 r.
Godzina startu: 12.00
Dystans: 5 km
IX edycja marszu o Puchar JM Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu
Ekonomiczny Marsz na Piątkę
Miejsce zawodów: Poznań, teren wokół Jeziora Maltańskiego
Termin: 2 kwietnia 2023 r.
Godzina startu: 10:45
Więcej informacji i zapisy>> https://ue.poznan.pl/pl/zycie-studenckie,c24/sport,c2135/ekonomiczna-piatka,c2002/
Projekt „Ekonomiczna Piątka 2023-2024” nr SONP/SP/550872/2022 dofinansowano z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki – Popularyzacja nauki i promocja sportu” ze środków Ministra Edukacji i Nauki.

Zobacz wszystkie wydarzenia