Studenci - nie zaznaczać Uniwersytet

JOB SPOT | Targi pracy na UEP

25 kwietnia, 2023

Targi Pracy na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu to jedno z największych wydarzeń kojarzących studentów poznańskich uczelni z potencjalnymi pracodawcami. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób wchodzących na rynek pracy i podejmujemy działania mające na celu wsparcie ich karier. Od 2003 r. niezmiennie jest z nami Klub Partnera UEP – elitarne grono wiodących firm i instytucji Wielkopolski. Wydarzenie ma stworzyć niepowtarzalną okazję na bezpośrednie dotarcie do studentów i absolwentów naszej Uczelni, które może zaowocować pozyskaniem kandydatów.

Tegoroczna edycja targów odbędzie się 25 kwietnia 2023, godziny trwania: 9.00 – 15.00

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Budynek Główny, al. Niepodległości 10, Poznań

Zobacz wszystkie wydarzenia