Poznański Festiwal Nauki i Sztuki – konferencja prasowa

10 maja, 2023

W imieniu organizatorów Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki zapraszamy serdecznie na konferencję prasową poświęconą tegorocznej edycji Festiwalu.

Spotkanie odbędzie się w środę, 10 maja, o godz. 12.00 w sali 4.1 budynku CEUE Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, przy ul. Towarowej 55.

Konferencję rozpoczną:

prof. dr hab. Maciej Szymczak, Prorektor ds. rozwoju i współpracy z otoczeniem, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

prof. dr hab. Tadeusz Wallas , Prorektor ds. kadr i rozwoju, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Przewodniczący Rady Programowej PFNiS

mgr Anna Młynarczyk, Dyrektor PFNiS, Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu

Podczas spotkania przedstawiony zostanie szczegółowy harmonogram wydarzenia. Do udziału w święcie nauki i sztuki zaproszą także koordynatorzy z poznańskich uczelni oraz Polskiej Akademii Nauk i Laboratorium Wyobraźni, którzy opowiedzą o najciekawszych punktach programu Festiwalu:

1. Akademia Muzyczna im. I.J. Paderewskiego w Poznaniu – mgr Malwina Kunc
  2. Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu – Michał Popławski
  3. Laboratorium Wyobraźni PPNT – dr inż. Tomasz Zgoła
  4. Polska Akademia Nauk Oddział w Poznaniu – mgr Mariola Osiak
  5. Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu – dr Maciej Andrzejczak
  6. Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu – mgr Joanna Stryszyk
  7. Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu – mgr Dominika Bazan
  8. Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu – dr inż. Grażyna Adamczyk
  9. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – mgr Anna Młynarczyk

Po konferencji zapraszamy na poczęstunek.

Zobacz wszystkie wydarzenia