Możliwość wypełnienia ankiet studenckich

15 lipca, 2023

Studentki i Studenci,

uprzejmie przypominamy, że w systemie USOSweb została uruchomiona możliwość wypełnienia ankiet studenckich dotyczących oceny zajęć dydaktycznych prowadzonych w semestrze letnim 2022/2023.

Ankiety będą dostępne w zakładce MÓJ USOSWEB, w terminie do dnia 15 lipca br.

Ankiety są w pełni anonimowe, a ich wyniki służą Uczelni do dokonywania samooceny i podejmowania działań w zakresie doskonalenia procesu kształcenia w Uczelni.

Zależy nam na rzetelnej i merytorycznej ocenie zajęć. Prosimy o używanie odpowiedniego języka, który nie obraża i nie narusza dobrego imienia osób prowadzących zajęcia.

Zobacz wszystkie wydarzenia