Sprawy socjalne

NAJNAJMONIUSZKO

13 października, 2024

Dla najmłodszych dzieci (w wieku od 0 do 3 lat) oraz ich rodziców, dziadków i innych opiekunów. NAJNAJMONIUSZKO

Niech Stanisław Moniuszko stanie się dla najnajmłodszych pierwszym przewodnikiem po świecie opery! zapraszamy najmłodszych do zanurzenia się w świat operowych dźwięków, by wspólnie snuć opowieść … Będzie piano i forte, czarno  i biało, ciepło i zimno…, a nawet trochę mokro. Prezentacja muzyczna trwa 30 min. Po niej zapraszamy wszystkich do wspólnej 15 minutowej zabawy z dźwiękami.

13 października 2024 | g. 12:00 | Teatr Wielki | Sala Drabowicza| zapisy do: 17-09-2024

Zobacz wszystkie wydarzenia