W roku 1996 z wyróżnieniem ukończyła studia na Akademii Muzycznej w Poznaniu w klasie dyrygentury chóralnej Prof. Krystyny Domańskiej - Maćkowiak a w roku 1998 otrzymała dyplom dyrygentury symfonicznej i operowej w klasie Prof. Renarda Czajkowskiego.

W latach 1998 - 2000 była dyrygentem orkiestry symfonicznej w Teatrze Muzycznym w Poznaniu. Przygotowała i poprowadziła ponad 250 spektakli , m.in. F. Lehar „Wesoła wdówka“, J. Strauss „Zemsta nietoperza”, F. Lehar „ Hrabia Luxemburg“, F. Loewe „My Fair Lady”, E. Kalman „Księżniczka Czardasza”, E. Humperdinck „Jaś i Małgosia”, T. Sygietyński „Żołnierz królowej Madagaskaru”, M. Szymański „Awantura o Basię” , M. Szymański „Ania z Zielonego Wzgórza”.

W latach 1998-2015 była  wykładowcą na studiach niestacjonarnych w macierzystej uczelni. Jako dyrygent współpracuje z Gorzowską Orkiestrą Kameralną „Odeon”, Gorzowską Orkiestrą Dętą oraz Poznańską Orkiestrą Barokową.

Z Chórem Żeńskim SONANTES Uniwersytetu Ekonomicznego  w Poznaniu związana jest od początku studiów jako asystentka dyrygenta. Od 2004 roku pełni funkcję dyrygenta i dyrektora artystycznego zespołu.

Jest pomysłodawczynią Mosińskiego Festiwalu Muzyki Pasyjnej organizowanego od 2015 roku przez Mosiński Ośrodek Kultury.

W 2011 r. wraz z chórem SONANTES i zespołem muzyki dawnej nagrała płytę:  Stabat Mater G.B. Pergolesiego.