W najbliższy czwartek, tj. 11 czerwca br., w hali sportowej UEP odbędą się rozgrywki w badmintonie, organizowane w ramach Akademickich Mistrzostw Poznania i Wielkopolski. Szczegóły na plakacie.

AMPiW w badmintonie

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.