W najbliższy czwartek, tj. 11 czerwca br., w hali sportowej UEP odbędą się rozgrywki w badmintonie, organizowane w ramach Akademickich Mistrzostw Poznania i Wielkopolski. Szczegóły na plakacie.
W najbliższy czwartek, tj. 11 czerwca br., w hali sportowej UEP odbędą się rozgrywki w badmintonie, organizowane w ramach Akademickich Mistrzostw Poznania i Wielkopolski. Szczegóły na plakacie.