Brąz dla naszego studenta w II Pucharze Świata w wioślarstwie

22 czerwca, 2022

Jerzy Kaczmarek student II roku kierunku prawno-ekonomicznego stanął na podium w II Pucharze Świata w wioślarstwie.

Nasz student zdobył brąz startując w męskiej ósemce. Wysokie, 3. miejsce to wynik doskonałej formy, niesamowitej determinacji i bardzo dobrego przygotowania technicznego zawodnika. Drużyna naszego studenta przekroczyła linię mety z czasem 05:51.93. Od młodych Polaków lepsi byli tylko Niemcy (05:37.74) i Australijczycy (05:39.91).

Serdecznie gratulujemy!

Kształcimy liderki i liderów budujących lepszą rzeczywistość społeczno-gospodarczą.