Rachunkowość i zarządzanie finansami ACCA

Od 2015 roku Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu posiada akredytację przyznaną przez Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) na kierunku studiów magisterskich: Rachunkowość i Finanse Biznesu.

Akredytacja umożliwia absolwentom specjalności „Rachunkowość i zarządzanie finansami ACCA” na uzyskanie zwolnień do 9 z 13 egzaminów pozwalających na uzyskanie certyfikatu ACCA, potwierdzającego wysokie kwalifikacje w obszarze rachunkowości i finansów.

Obecnie opiekę nad specjalnością sprawuje Katedra Rachunkowości i Rewizji Finansowej: https://ue.poznan.pl/uniwersytet/instytuty-i-katedry/instytut-rachunkowosci-i-zarzadzania-finansami/katedra-rachunkowosci-i-rewizji-finansowej/

Kontakt z koordynatorem specjalności ACCA

Dr Marek Kawacki adiunkt