SKN Jakości Qualitas

Dni Młodych Liderów Jakości

W dniach 1-2 czerwca 2023 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu odbyły się Dni Młodych Liderów Jakości. Podczas wydarzenia, przedstawiciele Studenckiego Koła Naukowego Qualitas zaprezentowali swoje innowacyjne badania dotyczące jakości w różnych dziedzinach.

W składzie prelegentów znaleźli się członkowie koła: Weronika Gralak, Marcelina Sul, Brygida Stanek, Aleksandra Matusiak oraz Kamil Kulas. W trakcie konferencji, Aleksandra Matusiak oraz Kamil Kulas zostali uhonorowani wyróżnieniami za wybitne osiągnięcia w swoich badaniach.

„Dni Młodych Liderów Jakości” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu były okazją do wymiany wiedzy, debaty i inspirujących dyskusji dla młodych naukowców. Spotkanie to umożliwiło studentom i badaczom z całej Polski zdobycie cennego doświadczenia.

Koło Naukowe Qualitas wyraża swoje uznanie dla organizatorów konferencji i wszystkich uczestników, którzy przyczynili się do jej sukcesu.