Doskonałość dydaktyczna uczelni

Fontanna Alei Niepodległości, na jej tle widnieje Budynek A Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu z lewej perspektywy.
27 września, 2022

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu uzyskał dofinansowanie w ramach projektu pozakonkursowego Ministerstwa Edukacji i Nauki pn. „Doskonałość dydaktyczna uczelni”. Pozyskane środki pozwolą na wsparcie procesu zmian organizacyjnych oraz podniesienie kompetencji kadr w systemie szkolnictwa wyższego.

W projekcie, oprócz szkoleń dla pracowników dydaktycznych, zaplanowano także utworzenie w strukturach UEP Biura Jakości Kształcenia, którego pracownicy będą koordynowali prace związane z podnoszeniem jakości kształcenia na Uczelni.

Projekt jest finansowany ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Kierownikiem projektu jest dr hab. Justyna Światowiec-Szczepańska, prof. UEP.

Jesteśmy ODPOWIEDZIALNI za jakość edukacji i badań naukowych oraz naszego otoczenia.