Katedra Inwestycji i Rynków Finansowych

Sukces Studentów z SKN Enactus w Enactus National Competition 2024

6 czerwca, 2024

Studenci z SKN Enactus UEP zwyciężyli w Enactus National Competition 2024! Będą reprezentować Polskę w Mistrzostwach Świata w Kazachstanie.

W składzie zespołu:

grupa projektowa – Alicja Barełkowska, Konrad Barełkowski, Mateusz Binkowski, Bartosz Kryś, Jakub Nowak
grupa  prezentująca – Karolina Babijów, Wiktoria Kurman, Kamil Nowak, Piotr Gronowski
Team Leader – Bartosz Rybarski

Vice Team Leader – Julia Kaźmierczak

opiekun koła – dr Marcin Bielicki (Katedra Inwestycji i Rynków Finansowych)
Dodatkowo zespół był wspierany przez Alicję Barełkowską z Politechniki Poznańskiej
Studencki projekt Plantro polega na hydroponicznej uprawie roślin. Założeniem projektu jest stworzenie instalacji do uprawy roślin bez użycia gleby, a przede wszystkim edukacja na temat korzyści płynących z tej metody uprawnej.
Wartym dodania jest fakt, że po raz pierwszy w historii polskiej edycji konkursu Enactus, jeden zespół wygrał jednocześnie konkurs główny, nagrodę za najlepsze media społecznościowe oraz najlepszego team leadera roku!