Seminarium naukowe

W dniu 22 maja 2024 r. odbyło się zdalne połączone seminarium naukowe Katedry Finansów Publicznych UEP oraz School of Entrepreneurship and Business Administration American University of Central Asia (AUCA) w Kirgistanie. Przedmiotem dyskusji było wystąpienie Kadyrbeka Sultakeev (SEBA AUCA) na temat: The Impact of Excise Tax on Cigarette Consumption: Panel Data Evidence from Kyrgyzstan. Spotkanie było także okazją bliższego poznania zainteresowań naukowych przedstawicieli poszczególnych ośrodków oraz nakreślenia możliwości dalszej współpracy.