Wiadomości BOS

kierunek Zarządzanie, I rok studia pierwszego stopnia - wybory przedmiotów humanistycznych

27 września, 2024

Studenci I roku
studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I stopnia
kierunek zarządzanie

W dniach od 27 września do 2 października 2024 roku studenci I roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I stopnia kierunek zarządzanie będą dokonywać zapisów na przedmioty humanistyczne do wyboru. Zapisy będą odbywać się poprzez USOS. Szczegółową instrukcję wyboru przedmiotów na poszczególnych kierunkach należy pobrać ze strony.

Na studiach stacjonarnych zajęcia z wybranego przedmiotu rozpoczną się od 10 października, student uczestniczy tylko w zajęciach
z jednego wybranego przedmiotu.