Informacja o konkursie ACCA Virtual University Challenge dla studentów UEP

Informujemy, że już 30 maja o godzinie 17:30 odbędzie się pierwsza edycja konkursu ACCA Virtual University Challenge dla studentów III roku studiów licencjackich oraz studiów magisterskich zainteresowanych finansami i rachunkowością.

Konkurs jest organizowany przez ACCA – organizację akredytującą specjalność „rachunkowość i zarządzanie finansami ACCA” dostępną na studiach magisterskich dla studentów kierunku „Rachunkowość i finanse biznesu” na UEP. Konkurs nie jest ograniczony wyłącznie dla studentów specjalności i dla uczestników programu ACCA Accelerate.

Każdy student, który weźmie udział w konkursie może wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe (np. Iphone 14 lub Garmin Venu S3 Smartwatch). Ponadto studenci z ponad 40% wynikiem poprawnych odpowiedzi mogą uzyskać specjalne zniżki od ACCA przy rejestracji.

Rejestracja w konkursie odbywa się na stronie:

Zasady konkursu

ACCA Virtual University Challenge