Konkurs „Pomysł na Biznes”
Konkurs „Pomysł na Biznes”
22 września br. odbyło się posiedzenie Rady Biznesu, a na nim uroczyste wręczenie dyplomów laureatom szóstej edycji Konkursu „Pomysł na Biznes” organizowanego przez Instytut Zarządzania i Instytut Marketingu wraz z Radą Biznesu.
- Pierwsze miejsce zajęły: Natalia Dakowska, Zofia Michalczyk ze swoim pomysłem „Poukładane” (projekt firmy zajmującej się declutteringiem)
- Drugie: Artur Małuszek, Bartosz Kryś prezentując koncepcję „FastPlant” (projekt stworzenia domowej instalacji hydroponicznej)
- Trzecie: Adrianna Adamczak, Aleksandra Dawidziuk z projektem „Obsessy” (projekt opracowania aplikacji wspierającej terapię)
Uwagi i rady dla pomysłodawców wzbudziły ciekawą dyskusję związaną z oceną innowacyjności i faktyczną szansą na wdrożenie – szczególnie w kontekście nowoczesnych usług, których potencjału nie można mierzyć bazując na wzorcach z tradycyjnych biznesów.
Zwycięzcom gratulujemy!!!