Uwaga Studenci!!!

I roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego stopnia
(kierunki: Bachelor in Business Administration; Finance; kierunek prawno-ekonomiczny, zarządzanie oraz zarządzanie i inżynieria produkcji),

II roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego stopnia
(kierunki: Bachelor in Business Administration; ekonomia; finanse, audyt, inwestycje; gospodarka turystyczna; informatyka i ekonometria; jakość i rozwój produktu; kierunek prawno-ekonomiczny; logistyka; międzynarodowe stosunki gospodarcze; polityka społeczna; rachunkowość i finanse biznesu; zarządzanie; oraz zarządzanie i inżynieria produkcji),

III roku studiów stacjonarnych pierwszego stopnia – kierunek: jakość i rozwój produktu

I roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych drugiego stopnia
(kierunki: analityka danych ekonomicznych; ekonomia; finanse, audyt inwestycje; informatyka i ekonometria; Innovation Management; jakość i rozwój produktu; kierunek prawno-ekonomiczny (rekrutacja UAM); międzynarodowe stosunki gospodarcze; marketing; Master in International Business; nadzór i kontrola; Przemysł 4.0; Quantitative Finance; rachunkowość i finanse biznesu; zarządzanie oraz zarządzanie i inżynieria produkcji)

W dniach 22-29 maja 2024 roku studenci wskazanych kierunków będą dokonywać korekty zapisów na przedmioty do wyboru. W tym czasie możliwe będzie zapisanie się tylko na te przedmioty, które zostaną uruchomione w roku akademickim 2024/2025. Korekta, podobnie jak zapisy, będzie odbywać się poprzez USOS. Szczegółową instrukcję wyboru oraz korekty wyboru przedmiotów na poszczególnych kierunkach należy pobrać ze strony.

Informacje dotyczące liczebności grup wykładowych utworzonych w ramach przedmiotów do wyboru zawarte są w Zarządzeniu nr 66/2022 Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu z dnia 5 października 2022 roku w sprawie liczebności grup studenckich, w których realizowane są zajęcia na studiach pierwszego i drugiego stopnia.