Absolwenci

Magdalena Bartoś - absolwentka Wydziału Zarządzania naszej Uczelni - została powołana do zarządu Orlenu na stanowisko wiceprezesa ds. finansowych

Magdalena Bartoś  – absolwentka Wydziału Zarządzania naszej Uczelni – została powołana do zarządu Orlenu na stanowisko wiceprezesa ds. finansowych. Wcześniej zarządzała obszarem finansów w firmach produkcyjnych i usługowych, w tym spółek publicznych. Swoje doświadczenie zdobywała w Polsce i za granicą, między innymi w branżach paliwowej i energetycznej oraz usług dla transportu drogowego.