Katedra Konkurencyjności Międzynarodowej

Medal „Summa cum laude” dla mgr Marii Kubaly

8 listopada, 2023

Medal „Summa cum laude” przyznaje się za wyniki w nauce absolwentom studiów pierwszego lub drugiego stopnia w Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. W tym roku takie wyróżnienie uzyskała mgr Maria Kubala, absolwentka kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze, doktorantka pierwszego roku w Szkole Doktorskiej UEP prowadząca swoje badania wraz z zespołem z Katedry Konkurencyjności Międzynarodowej. Przyznanie medalu „Summa Cum laude” skutkuje dokonaniem wpisu do „Złotej księgi absolwentów” naszej Uczelni.