Medale Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego dla pracowników UEP

6 maja, 2022

Trzech pracowników naukowych UEP otrzymało medale przyznawane przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu:

• prof. dr hab. Marian Gorynia – złoty Medal Verba Docent – Exempla Trahunt,
  • prof. dr hab. Piotr Banaszyk – srebrny Medal Labor Omnia Vincit,
  • prof. dr hab. Krzysztof Malaga – srebrny Medal Labor Omnia Vincit.

Srebrnym medalem wyróżniona została również emerytowana wykładow2czyni UEP – prof. dr hab. Małgorzata Słodowa-Hełpa.

Medale są wręczane za krzewienie wiedzy oraz idei pracy organicznej i stanowią wyraz uznania dla działalności naukowej, dydaktycznej i społecznej.

Serdecznie gratulujemy laureatom!

Kultywujemy tradycję Uczelni stworzonej przez przedsiębiorców i czerpiemy z doświadczenia dynamicznie rozwijającego się regionu.