Reakredytacja AMBA dla programów MBA

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu po raz trzeci uzyskał reakredytację AMBA (Association of MBAs) na kolejne 5 lat. Ocenione zostały dwa programy oferowane na UEP: Executive MBA Poznań-Atlanta we współpracy z GSU, Atlanta (prowadzony w języku angielskim) oraz Executive MBA UEP (prowadzony w języku polskim).

Akredytacja AMBA jest najstarszym i najbardziej prestiżowym międzynarodowym wyróżnieniem przyznawanym najlepszym programom MBA. Od ponad 50 lat AMBA stoi na czele doskonałości i pionierskich innowacji jako bezstronny autorytet w dziedzinie executive education.

Przyznawana przez to stowarzyszenie akredytacja AMBA świadczy o bardzo wysokim poziomie oferowanych programów, a jej posiadaniem może się poszczycić zaledwie 2% najlepszych szkół biznesu na świecie. Tym bardziej jesteśmy dumni z faktu, iż nasza Uczelnia znajduje się w tak elitarnym gronie, niezmiennie od 2008 roku, jako jedna z pierwszych w Polsce.

Jesteśmy ODPOWIEDZIALNI za jakość edukacji i badań naukowych oraz naszego otoczenia