Studenci - aktualności

Rusza kolejna kwalifikacja do programu PoMost

Rusza kolejna kwalifikacja do programu PoMost, który umożliwia osobom studiującym realizację wybranego przedmiotu (z pewnymi wyjątkami) na innej uczelni publicznej w Poznaniu. Program jest wyjątkową okazją na rozwój swoich zainteresowań i poznanie obszarów niedostępnych w macierzystych uczelniach.

W programie mogą wziąć udział studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, którzy ukończyli:

• I rok studiów pierwszego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich, lub
  • pierwszy semestr na studiach drugiego stopnia.

Szczegółowe informacje na temat programu PoMost znajdują się pod adresem https://ue.poznan.pl/studenci/wymiany-studenckie/ i na stronach uczelni partnerskich.

Termin składania wniosków o zakwalifikowanie do udziału w programie PoMost upływa w dniu 31.08.2024 r.

Kształcimy liderki i liderów przyszłości