Student UEP otrzymał stypendium naukowe Marszałka Województwa Wielkopolskiego

Patryk Król, student III roku kierunku finanse, audyt, inwestycje, członek SKN Bankier otrzymał stypendium naukowe Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

Wyróżnienie przyznawane jest osobom, które osiągnęły znaczący sukces związany z edukacją i nauką – biorą udział w wielu projektach naukowo-badawczych, seminariach i konferencjach, są autorami prac naukowych i artykułów.

Jestem pod ogromnym wrażeniem wszystkich aktywności, osiągnieć i ambitnych planów stypendystów. Drodzy stypendyści, wyprzedzacie swój czas, ale to jest właśnie miara talentu i pracowitości – podkreślał Marek Woźniak, Marszałek Województwa Wielkopolskiego, na uroczystości przyznania stypendiów.

Serdecznie gratulujemy!

Kształcimy liderki i liderów budujących lepszą rzeczywistość społeczno-gospodarczą