Stypendia Marszałka dla studentów UEP

14 grudnia, 2022

Dwóch naszych studentów otrzymało stypendia naukowe Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Są to:

• Marceli Hązła, doktorant w Szkole Doktorskiej UEP. Jest autorem kilkunastu publikacji naukowych oraz wystąpień na konferencjach. Pełni także funkcję członka zarządu SKN Zrównoważonego Biznesu „Trade Fair”,
  • Sławomir Knopp, student kierunku finanse, audyt, inwestycje na UEP oraz student jednolitych studiów magisterskich na kierunku prawo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W UEP pełni funkcję Prezesa SKN Inwestycji Kapitałowych „Profit”.

Podstawą do ubiegania się o stypendium były osiągnięcia naukowe kandydatów. Zostały one poddane ocenie przez przedstawicieli Departamentu Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego, których głosem doradczym wsparli naukowcy z poznańskich uczelni.

Serdecznie gratulujemy!

Kształcimy liderki i liderów budujących lepszą rzeczywistość społeczno-gospodarczą.