VI Studencka Konferencja Naukowa z cyklu Młodzi o finansach publicznych

Dnia 5 czerwca 2024 roku w sali 111A odbyła się VI Studencka Konferencja Naukowa z cyklu Młodzi o finansach publicznych.
W trakcie konferencji zaprezentowano 13 referatów. Prelegentami byli studenci studiów stacjonarnych I i II stopnia oraz studiów niestacjonarnych UEP, a także studenci Uniwersytetu WSB Merito w Poznaniu.
Konferencja została zorganizowana przez pracowników Katedry Finansów Publicznych: dr hab. Sławomirę Kańdułę, prof. UEP, dr hab.Monikę Banaszewską, prof. UEP, dr Joannę Przybylską dr Anetę Chodakowską oraz dra Marcina Spychałę.

Zdjęcia z konferencji