Wydawnictwo UEP na XXVII Poznańskim Przeglądzie Książki Naukowej

Wydawnictwo UEP bierze udział w XXVII Poznańskim Przeglądzie Książki Naukowej. Wystawa organizowana jest przez Bibliotekę Uniwersytecką w Poznaniu pod honorowym patronatem Władz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Otwarcie odbyło się 6 czerwca 2023 r. Towarzyszyła mu dyskusja panelowa „Wydawcy i rynek książki – współczesne wyzwania” z udziałem redaktorki naczelnej WUEP dr Elizy Szybowicz oraz innych przedstawicieli poznańskich instytucji wydawniczych.
Dorobek poznańskich wydawnictw naukowych można oglądać w holu Biblioteki Uniwersyteckiej przy ul. Ratajczaka 38/40 do 7 lipca 2023 r.

Wyznaczamy trendy w badaniach naukowych